MAMAHOTEL

folk-punk/busking/svatby/plesy

 

Začátky kapely se datují k zimě 2016, od té doby se MamaHotel věnuje převážně vlastní folk-punkové písničkářské tvorbě. Rok po svém vzniku nahrála kapela první album nesoucí název „Cajdáky na 1. CD nepatří“, které pokřtila ve vyprodaném pražském klubu Vagon. V současné době kapela vydala videoklip k singlu Skřítci, pracuje na nových písničkách a připravuje se na nahrávání nového EP. 

Mimo to kapela hraje na svatbách a plesech - potkat ji lze ale i v akustické busking-formě na ulicích.

Napsali o nás:

KAPELA
HUDBA
 
 
KONCERTY

There are no items in this list

Please reload

 
 
 
SVATBY, PLESY

Krom vlastní hudby nabízíme i hraní na svatbách a plesech. Náš repertoár tvoří široký průřez oblíbenými hity našich rodičů (od Abby až po Werricha, od popu přes country po soundtracky) v délce 3 hodin. Na požádání mile rádi do svého repertoáru zařadíme další kousky. Rozjedeme mejdan večer, zahrajeme akusticky na housle, kytaru a flétnu při svatebním obřadu. Nevíte, jakou skladbu si pro příchod k oltáři vybrat? Poradíme vám. Máte svou vysněnou skladbu? Nacvičíme ji.  Zajistíme ozučení, světla, v případě venkovního hraní stan... Zkrátka cokoliv, co je na danou akci potřeba. Napište, domluvíme se :)

BUSKING

K vidění ovšem Mamahotel není jen na klubových pódiích - krom klasického klubového koncertování a hraní na plesech totiž každý rok vyjíždí o prázdninách v komornější akustické soustavě dělat pouliční umění po Evropě - převážně pak po Německu. Za sebou má ale i busking v několika státech Jižní Ameriky. V ČR můžete kapelu slyšet na pouličním  festivalu Praha žije hudbou.

 
FOTKY
 
KONTAKT

MamaMail

mamahotel-zbraslav@email.cz

 

MamaBooking

Jakub Mejstřík

+420 722 944 088

Petr Kočiš

+420 736 748 846

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now